×
temu
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 17:00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie, Zdrowie, Firma, Grupowe, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 19:00
sob.09:30 - 15:30
Zadzwoń22 270 00 33
Kontakt
Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Możesz liczyć na Rankomat.pl
4Life DirectAegonAllianzAvivaAXA Assistance
BenefiaCompensaConcordia UbezpieczeniaERGOEuropa UbezpieczeniaGenerali
Inter PolskaInterRiskLink4MACIF Życie TUWMetLifemtu24.pl
Nationale-NederlandenProamaPrudentialPZUSignal IdunaTrasti
TU ZdrowieTUZ TUWUniqaUnumWartaWiener
You Can Drive
4Life DirectAegonAllianz
AvivaAXA Assistance
BenefiaCompensaConcordia Ubezpieczenia
ERGOEuropa UbezpieczeniaGenerali
Inter PolskaInterRiskLink4
MACIF Życie TUWMetLifemtu24.pl
Nationale-NederlandenProamaPrudential
PZUSignal IdunaTrasti
TU ZdrowieTUZ TUWUniqa
UnumWartaWiener
You Can Drive

Porównywarka OC/AC

Rankomat - nasze promocje

Porównujemy dla Ciebie

 • Jak kupić tanie OC?

  70% użytkowników porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl znajduje tańsze OC dzięki porównaniu cen. Zakres ubezpieczenia regulowany jest ustawowo, dlatego wybierając OC dla Twojego samochodu należy kierować się przede wszystkim najniższą ceną. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe rozszerzenia, które wzbogacają ochronę, a często dostępne są w cenie obowiązkowego ubezpieczenia OC lub za nieznaczną dopłatą.

 • Czym kierować się wybierając Autocasco?

  W ubezpieczeniu Autocasco najważniejszy jest zakres ochrony. Wybierając AC warto zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, sposób naprawy samochodu, amortyzację części oraz ewentualny udział własny w likwidacji szkody. 

 • Czy Twój zawód wpływa na cenę ubezpieczenia OC?

  Rodzaj pojazdu, historia ubezpieczenia, wiek kierowcy – każdy z tych czynników znacząco wpływa na cenę polisy OC. Mało kto wie, że dla ustalenia wysokości składki istotny jest także wykonywany zawód. Przedstawiciele niektórych grup zawodowych płacą nawet kilkaset złotych więcej za OC niż pozostali właściciele pojazdów. 

Ubezpieczenie nieruchomości

 • Co obejmuje ubezpieczenie nieruchomości?

  Ubezpieczenie nieruchomości może dotyczyć całego obiektu (dom, mieszkanie, budynek w budowie), a także budynku gospodarczego, garażu, altany i innych. Ochrona z polisy obejmuje mury i stałe elementy konstrukcji. Istnieje także możliwość dodatkowego ubezpieczenia przedmiotów niestandardowych lub o wysokiej wartości jak np. biżuteria, dzieła sztuki, zbiory kolekcjonerskie.

 • Szeroki zakres ochrony

  Zdarzenia objęte ochroną nieruchomości dotyczą uszkodzeń i zniszczeń. Polisa w wersji podstawowej zabezpiecza finansowo nieruchomość przed zdarzeniami losowymi, a w wersji rozszerzonej także przed kradzieżą z włamaniem czy dewastacją.

 • Ubezpieczenie mieszkania. Jakie dokumenty będą potrzebne?

  Ubezpieczenie nieruchomości możemy wykupić nie tylko bez konsultacji z agentem, ale także bez wychodzenia z domu i wypełniania dziesiątek stron dokumentów. Opisujemy, jak w praktyce wyglądają procedury i na co warto zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru. 

 • Jak dobrze wybrać ubezpieczenie podróżne?

  Przy wyborze polisy warto przede wszystkim zwrócić uwagę na wysokość sum gwarantowanych
  i dopasować je do kierunku wyjazdu. Bardzo istotny jest zakres polisy oraz wyłączenia ochrony ubezpieczenia. Tylko porównanie zakresu poszczególnych ofert kilku towarzystw ubezpieczeniowych, zagwarantuje wybór optymalnego ubezpieczenia turystycznego.

 • Najlepsze ubezpieczenie dla aktywnych

  Aktywne uprawianie sportu podczas podróży wymaga rozszerzenia standardowej ochrony
  o sporty ekstremalne lub sporty wysokiego ryzyka. Istnieje również możliwość dodatkowego ubezpieczenia sprzętu sportowego.

 • Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

  Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) to dokument uprawniający do bezpłatnego skorzystania z podstawowej opieki medycznej podczas pobytu za granicą. Wydanie karty EKUZ jest darmowe. Karta obowiązuje we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej oraz w Islandii, Liechtensteinie, Norwegii, Szwajcarii.

Opinie o rankomat.pl

Katarzyna Szeląg
Katarzyna SzelągWarszawa
Ważność mojej polisy OC kończyła się. Niestety oferta, którą otrzymałam na kolejny rok była strasznie droga, więc postanowiłam to sprawdzić w innych firmach. Skorzystałam z porównywarki oc Rankomatu i okazało się, że jednak mogę oszczędzić. To najlepsza porównywarka oc na rynku!
Zbigniew Mróz
Zbigniew MrózWrocław
Szukałem pełnego, ale taniego pakietu ubezpieczeń. Na Rankomacie znalazłem kilka ofert, ale nie mogłem się zdecydować, więc skorzystałem z infolinii Rankomat. Doradca wyjaśnił mi wszystko i pomógł zdecydować. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem usług firmy.
Kamil Szymański
Kamil SzymańskiKatowice
Szybko, sprawnie i konkretnie. Zaoszczędziłem czas i pieniądze. Zdecydowanie polecam porównywarkę ubezpieczeń OC/AC Rankomat.
Anna Malarz
Anna MalarzKrosno
Zawsze szukam najlepszych opcji. Sposób w jaki Rankomat porównuje oferty jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Zdecydowanie najlepsza porównywarka ubezpieczeń oc/ac!
Adrian Korzeń
Adrian KorzeńOjców
Zaciekawiony reklamą ;-) postanowiłem sprawdzić porównywarkę OC Rankomat. Formularz ma sporo pytań, ale w sumie da się przez niego łatwo przejść, tylko trzeba przygotować sobie dowód rejestracyjny jak ktoś nie pamięta wszystkich danych. Do tego kupiłem polisę tańszą o ponad 200 zł niż dotychczasowa. Daję 5/5.
Dorota Brzozowska
Dorota BrzozowskaKalisz
Zazwyczaj ostrożnie podchodzę do podawania swoich danych w Internecie... Tu na szczęście do przedstawienia oferty nikt nie wymagał ode mnie podawania numeru telefonu, mejla, czy PESELU. Można? Można.
Marek Moczarski
Marek MoczarskiElbląg
Nikt wcześniej nie zaoferował mi tylu propozycji co porównywarka oc Rankomat i to tak szybko. Kilka miało naprawdę niezłą cenę. Brawo! Można brać przykład.
Michał Łukaszewicz
Michał ŁukaszewiczLubań
Znałem Rankomat z porównywarki OC, od trzech lat tylko tak kupuje. Niedawno jechałem na wczasy za granicę i pierwszy raz kupiłem ubezpieczenie na wyjazd. Było jeszcze szybciej niż przy ubezpieczeniu samochodu.
Artur Korba
Artur KorbaRuda Śląska
Za cenę OC w jednej firmie znalazłem OC i AC w innej. Serio nie wiem skąd są takie różnice w cenach, ale widzę że opłaca się porównywać ubezpieczenia w porównywarce rankomat.
Nasi klienci oceniają nas na
4,46
Rankomat - Opinie konsumenckie Google

Dlaczego kupować w rankomat.pl?

Zaufanie w Rankomat
Zaufało nam już 515 000 osób kupując ubezpieczenie online lub przez telefon.
Profesjonalne doradztwo w Rankomat
Mamy 200 doradców gotowych pomóc Ci porównać ceny oraz wybrać najlepszą ofertę.
Bez ryzyka w Rankomat
Nic nie ryzykujesz. W ciągu 30 dni możesz odstąpić od zawartej przez Internet umowy ubezpieczenia.
Oszczędność pieniędzy i czasu w Rankomat
Oszczędzasz pieniądze
i czas potrzebny na znalezienie atrakcyjnej oferty ubezpieczenia.

Jak działa nasza porównywarka ubezpieczeń?

Porównywarka ubezpieczeń rankomat.pl pozwala w kilka minut sprawdzić aktualne ceny ubezpieczeń samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych jednocześnie.

Ty wypełniasz formularz online, a my wysyłamy zapytania do towarzystw ubezpieczeniowych i w ciągu kilkunastu sekund prezentujemy oferty wraz z cenami.

 • Jak działa porównywarka ubezpieczeń rankomat.pl?

  Porównywarka ubezpieczeń rankomat.pl działa w bardzo prosty sposób, umożliwiając zakup polisy bez konieczności wychodzenia z domu. Wprowadzone do formularza informacje wysyłane są do współpracujących z porównywarką towarzystw ubezpieczeniowych, które po błyskawicznej analizie danych, odsyłają najlepiej dopasowane oferty. Dzięki temu klient otrzymuje  kompleksowe porównanie cen i zakresu ochrony poszczególnych polis, przedstawione w formie przejrzystego rankingu.

  Cały proces trwa zaledwie kilka minut. Przed wypełnieniem formularza na stronie warto przygotować dowód rejestracyjny oraz sprawdzić aktualny przebieg pojazdu. Warto skorzystać z telefonicznego wsparcia konsultanta, który udzieli odpowiedzi na ewentualne pytania i doradzi w wyborze oferty.  
   

 • Czy wyświetlone w porównaniu ceny są wiarygodne?

  Wyświetlone w rankingu oferty uwzględniają nazwę towarzystwa ubezpieczeniowego, zakres ubezpieczenia oraz ostateczną cenę polisy, aktualną na dzień dokonania kalkulacji. Prezentowane w porównaniu stawki są ostatecznie i nie zawierają dodatkowych opłat i prowizji. 

 • Dlaczego warto kupić polisę bezpośrednio w rankomat.pl?

  Główną zaletą porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl jest szybki dostęp do rankingu najlepszych polis ubezpieczeniowych, wytypowanych w oparciu o takie kryteria jak rodzaj pojazdu, wiek ubezpieczającego czy historia szkód komunikacyjnych. Już na etapie uzupełniania formularza  skorzystać można z telefonicznego wsparcia naszych agentów ubezpieczeniowych. Wybraną polisę można kupić samodzielnie online lub podczas rozmowy telefonicznej.

 • Czy zakup w porównywarce jest bezpieczny

  Zarówno podczas kalkulacji ubezpieczenia, jak i w czasie samego zakupu polisy przekazywane nam dane osobowe są w pełni bezpieczne. Zgromadzone dane są udostępniane wyłącznie współpracującym z nami partnerom biznesowym, po zaakceptowaniu treści odpowiednich zgód na naszych stronach. Używamy m.in. połączeń szyfrowanych kluczem SSL, dzięki czemu korzystanie z naszego serwisu jest w pełni bezpieczne. Baza danych naszych klientów jest zarejestrowana i spełnia wymagania biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. 

 • Jak mogę się z Wami skontaktować?

  Każdy z obecnych i potencjalnych klientów skorzystać może z dogodnej dla siebie formy komunikacji z pracownikami naszego serwisu. Oferujemy wsparcie zespołu 200 profesjonalnych doradców ubezpieczeniowych, służących fachową pomocą na każdym etapie wyboru i zakupu polisy. 

 • Czy mogę zrezygnować z zawartej umowy?  

  Zakup polisy przez Internet umożliwia odstąpienie od umowy w ciągu 30 dni od jej zawarcia. Reguluje to Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz.827).

  Odstąpienie od umowy ubezpieczenia musi być przygotowane w formie pisemnej. W przypadku jakichlwiek trudności związanych ze sporządzeniem dokumentu, zapraszamy do lektury tekstu Wypowiedzenie umowy OC. Znajdują się w nim wskazówki oraz gotowy druk formularza wypowiedzenia umowy OC.

Jak działa rankomat

Artykuły i porady

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego